top of page

שירותים והתמחויות

 

שירותים

 1. ייעוצי תזונה אישיים באווירה ביתית.

 2. ייעוצי תזונה משולבים באימוני כושר אישיים או בקבוצה קטנה.

 3. קבוצת תמיכה לירידה במשקל בשילוב דיאטה ואימוני כושר קבוצתיים.

 4. הרצאות וסדנאות באירגונים שונים ומקומות עבודה בנושאי תזונה ופעילות גופנית.

 • למה צריך דיאטנית קלינית כדי לרזות?
  דיאטנית קלינית היא אשת מקצוע שלמדה תואר ראשון במדעי התזונה, עברה סטאג' בבית חולים ומבחן רישוי של משרד הבריאות. לדיאטנית קלינית יש את הידע הרחב והכילים לתת יעוצים במטרה לפתור בעיות בריאותיות שונות כגון: השמנה, שומנים בדם, סוכרת ועוד. בנוסף, היא בעלת כילים פסיכולוגים התנהגותים לסייע לך לשמור על התוצאות לאורך זמן. נכון, יש המון דרכים לרדת במשקל, לא חסרות דיאטות, אך הבעיה היא שהדיאטות הללו לא מותאמות לך אישית, למצב הבריאותי, אורח החיים, העדפות ועוד שהם גורמים קריטים להצלחה בתהליך לאורך זמן. דיאטנית תעזר בידע ובנסיון שלה כדי לעזור לך להגשים את מטרותייך מבלי לפגוע בבריאותך, תספק מסגרת קבועה ותמיכה לאורך כל הדרך.
 • אין לי כח רצון, איך לא להישבר?"
  כח רצון כמו כל כוח, אי אפשר להפעיל לנצח ולכן חשוב לאמץ טכניקות אחרות כדי להגיע ליעד. רוב האנשים לרוב נשברים כיוון שלא משלבים בדיאטה את המאכלים שאוהבים ולכן נדרשים להעמיד את עצמם במבחן בכל פעם מחדש. ביעוצים אני מלמדת את לקוחותיי איך לשלב באכילה את כל מה שאוהבים כך שלא תהיה להם סיבה להשבר, כי שום דבר לא יחסר להם. חסך או המנעות ממאכלים אהובים, היא זו שלאורך זמן גורמת לשבירה ולהתקף זלילה. לכן אני שמה דגש ומוודאת שההחלטות שקבענו קלות ליישום ומשתלבות באופן טבעי בסדר היום שלך. בנוסף, חשוב לי להיות שם בשבילך ולכן גם בין הפגישות אנחנו בקשר רציף כך שאם יש נפילה לא צריך לא צריך לחכות למפגש הבא כדי לפתוח דף חדש.
 • האם חיבים לשלב ספורט כדי לרדת במשקל?
  לא. אין חובה לשלב ספורט. ניתן לרדת במשקל רק באמצעות שינויים באכילה. מהנסיון שלי, פעילות גופנית מסייעת לאנשים : * להצליח לאכול בצורה נכונה יותר לגופם * לשמר את התוצאות לאורך זמן * להראות מחוטבים יותר ולהרגיש טוב יותר * וכמובן – לשפר את מצבם הבריאותי - להפחית את רמות הסוכר והשומנים בדם כחלק מהיעוץ התזונתי אני בונה תוכנית אימון למעוניינים בכך.
 • איך מתגברים על תשוקה למתוק?
  חשוב להבין מה הסיבה כדי לעזור לך להתגבר על הבעיה. ברוב הפעמים זו לא אשמתכם! אלא צורך פיזי שהגוף שלכם מנסה לקבל. ניתן לפתור זאת ע"י בחינה כוללת של האכילה וחלוקה שונה של האוכל. יתכן שסוג האוכל או התדירות שלו, גורמים למעין נפילת סוכר שגורמת לך צורך חזק מאוד להשלימו. לעיתים כשאנשים נמצאים זמן רב במניעה, הם יוצרים לעצמם חסך שמתבטא בצורך מוגבר באכילת מתוק ולכן חשוב לבדוק גם את נושא זה. גורמים נוספים שעלולים להשפיע על הצורך במתוק הם שעות שינה, חסרי בויטמינים ומינראלים מסויימים, בדיקות דם ומצב הורמונאלי. חשוב להסתכל על כל הגורמים ולפתור את הבעיה מהשורש.
 • עושה הכל נכון - מתאמנת ואוכלת תזונה נכונה ועדיין תקועה במשקל, מה עושים?"
  כדי לענות על שאלה זו חשוב לבחון מספר רב של גורמים ? מה תדירות האכילה ? איזה סוג אוכל נאכל ? האם הכמות מתאימה ? האם קימת אכילה בהיסח הדעת- אכילה שאינך מודעת אליה והיא מצטברת ? האם יש בעיה הורמונאלית שמונעת ממך לרדת במשקל ? האם האימונים שלך תואמים את המטרה ? האם היתה ירידה גדולה במשקל ? אולי את אוכלת מעט מידי והגוף התרגל קיימים מספר רב של גורמים שיכולים להשפיע על התקיעות במשקל. על מנת לקבל חוות דעת מקיפה, אני ממליצה לעשות בדיקות דם ורישום אכילה ולהביא אותם להתיעצות עם דיאטנית קלינית.
 • האם להכניס ילדים לדיאטה? חוששת מהתעסקות מוגברת בדיאטות מהתפתחות הפרעות אכילה
  בתור דיאטנית ילדים שמתמחה בנושא הההשמנה, אני יכולה להגיד לך שאם לא מטפלים בבעיה, הסיכוי לפתח הפרעות אכילה גבוה בהרבה! הילד מתמודד עם הערות והצקות בבית הספר שפוגעות בדימוי העצמי שלו. ויום אחד נמאס לו להיות שמן והוא פשוט מפסיק לאכול וזה מצב מסוכן מאוד. לדעתי חשוב להדריך את המשפחה, כיצד לעזות זאת בצורה בריאה, וכיצד לתמוך ולעזור לילד בקשיים שלו. מצד שני גם התעסקות בקלוריות ושקילות בתדירות גבוה לא תורמים למצב הנפשי של הילד. לכן חשוב מאוד לפנות לדיאטנית ילדים מוסמכת שמודעת לכל הסיכונים ותעזור לילד לעבור תהליך מבלי להתמקד בקלוריות ובמשקל. אני למשל, מתמקדת בנושא הבריאות והגדילה, מסבירה לילד שהמטרה היא לאכול נכון במטרה לגדול ולהתחזק! חשוב לי גם לציין שהשינוי שנעשה הוא לא רק לילד, מדובר בשינוי משפחתי בו כל המשפחה מתגייסת לתהליך. חשוב מאוד להתיחס גם דימוי העצמי ודימוי הגוף ולתת לילד חיזוקים ועצות כיצד להתמודד עם סיטואציות חברתיות קשות.
 • אין לי זמן להתעסק עם זה
  אין ספק שאורח החיים של היום הוא מאוד מתיש ותובעני. מצד שני כן חשוב לנו להראות טוב, להרגיש טוב, ולהיות בריאים. לכן חשוב לי להעביר את הייעוצים באופן ממוקד. כך שהם לא דורשים ממך המון זמן- חצי שעה פעם בשבוע ואח"כ לעיתים רחוקות יותר. ללא זמני המתנה ארוכים וללא תורים. גם התהליך עצמו לא דורש המון מאמץ, הוא משתלב בקלות באורח החיים הנוכחי שלך. בנוסף המטרה לתת לך כילים להתנהלות כשלא תצטרך בעתיד להשקיע זמן וכסף מיותר. קימת גם אופציה לביצוע ייעוצים בסקייפ.
 • אני אוהב לאכול אוכל טוב ולא רוצה לעבור לאכול חסה
  מבחינתי חשוב מאוד שהתהליך לא יכלול אכילה "דיאטטית". אכילה דיאטטית שעיקרה הימנעות מדברים שאוהבים סופה להיגמר מהר. לכן הגישה שלי היא כן לאכול בריא אך לדעת לשלב את כל הדברים שאוהבים בכמויות הנכונות. הגעה למשקל נמוך מבלי לשלב את הנאות האוכל תסתיים מהר מאוד בעליה בחזרה במשקל ובתסכול רב ולכן גם המשקל היעד שנקבע יהיה משקל ריאלי שיאפשר אכילה חופשית, מספקת ומהנה.
 • האם אני מחויב לחבילת מפגשים?
  לא. למי שמעוניין במפגשים לאורך זמן אני מאפשרת לקחת חבילה שהמחיר שלה אטרקטיבי יותר במטרה לעזור כלכלית להמשיך את התהליך לכל זמן שיצטרכו. אין מחויבות לקחת מראש חבילה, ניתן לבוא למפגשים בודדים.
קבוצת הרזיה לירידה במשקל | סיגלית פז | דיאטה בגישה אחרת

 

! חשוב לדעת !
ברבים מביטוחי הבריאות הפרטיים ניתן לקבל החזר כספי
מלא או חלקי על מפגשים עם דיאטנית
ברר/י עם סוכן הביטוח שלך
האם גם לך מגיעים
החזרים
bottom of page